2 Oyunculu Oyunlar
3 Boyutlu Oyunlar
Aksiyon Oyunları
Araba Yarışları Oyunları
Atış-Hedef Oyunları
Beceri Oyunları
Boyama Kitabı Oyunları
Çizgi Film Oyunları
Çocuk Oyunları
Dekor Oyunları
Dövüş Oyunları
Eğitici Oyunları
Flash Oyunları
Futbol Oyunları
Giysi Giydirme Oyunları
Hugo Oyunları
Klasik Oyunlar
Komik-Eğlence Oyunları
Macera Oyunları
Makyaj Yapma Oyunları
Mario Oyunları
Müzik Oyunları
Nişancılık Oyunları
Oda Oyunları
Peri Güzellik Oyunları
Savaş Oyunları
Shockwave Oyunları
Sonic Oyunları
Spor Oyunları
Sue Kız Oyunları
Şans Oyunları
Webcam Oyunları
YapBoz Oyunları
Yarış Oyunları
Yemek Pişirme Oyunları
Yetenek Oyunları
Zeka Hafıza Oyunları
Büyük Oyunlar :

> Counter-Strike 1.6
Counter-Strike 1.6
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: Oyun teröristler ve terörle mücadele ekibi olmak üzere iki takım olarak devreler halinde oynanmaktadır. Her devre başında takımlar önceki devreki başarılarına göre kazandıkları para ile kendilerine silah alırlar. Ekonomi sistemini bu şekilde uygulayan ilk oyun olmuştur. Gruplara özel silahların da bulunması rağmen genel kullanıma açık silahlar çoğunluktadır. Gruplara özel silahların da bulunması rağmen genel kullanıma açık silahlar çoğunluktadır. Herkes 800$ başlar ve her tur başına bu miktar artmaktar. Kazanan grubun artış miktarı daha fazla olmakla beraber, özel bazı durumlarda kişinin parası da artabilmektedir(Örn. Rakip oyuncuyu öldürmek).Karşı takımın tüm oyuncuları öldürüldüğünde veya görev tamamlandığı takdirde tur sonuçlanır ve yeni oyun başlar. Ölmeyen oyuncunun eşyaları kalır. Yeni turda para, kazanan takımın daha fazla olmak üzere, belli bir miktar artar.
 
> Dofus Online
Dofus Online
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: 2 Boyutlu MMORPG. Oyun 50MB indirmesi oldukça kolay. Kendi karakterinizi yaratıyorsunuz ve dofus dünyasına atılıyorsunuz. Oyun biraz da taktik üzerine kurulu. Oyunun çizgifilm benzeri grafikleri ve espirili görevleri oldukça hoşunuza gidecek.Dofus bazı kişilere hitap etmeyebilir ama oyunu oynadıkça daha çok seveceksiniz.
 
> Fifa 09 Demo
Fifa 09 Demo
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: Fifa Soccer 2009 veya bilindik adıyla Fifa 09; EA Sports tarafından her sene yayınlanan popüler futbol benzetimi (simülasyonu) Fifa serisinin Ekim 2008'de piyasalara çıkan yeni sürümü. Oyunun bu serisi geçmişteki sürümlere oranla daha kaliteli bir grafik tabanında piyasaya sunulmuştur. Oyunda yeni nesil grafiklerin bulunmasının; normal ev bilgisayarlarında bile oynanabilen oyunun, artık oyun bilgisayarı dışında oynanmasını zorlaştırmıştır. Oyunda 500 takım ve 30 lig vardır. Ayrıca FIFA 08'de olduğu gibi oyunda, 40 adet ulusal takıma verilmiştir. Oyunda halihazırda 61 turnuva vardır ve oyuncular yeni turnuva oluşturabilmektedirler. Adidas Live Season , Chanllenge Mode ve Tournament Mode bunlardan bahsi geçen turnuvalardan bazılarıdır.
 
> FlightGear 1.0
FlightGear 1.0
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: FlightGear ücretsiz bir uçuş simülasyon oyunudur. FlightGear oyunu çalışabilmesi için çok yüksek bir donanıma ihtiyaç duymamaktadır, ortalama bir pc ile çalışabilir. FlightGear aynı alandaki benzer simülasyon programları gibi oynaması biraz zor.
 
> Knight Online
Knight Online
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: MMORPG tarzında, karakter geliştirmek üzerine kurulu bir online oyun. Bu oyunda ticaret yapabilir, karşı ırktan oyuncularla savaşabilir, partiler halinde kendi karakterinizi geliştirebilirsiniz.Oyun son derece bağımlılık yapıyor ve sosyal yönünüzü yok ediyor.Öğrencilere kesinlikle tavsiye edilmez.Daha fazla ayrıntılı bilgi için forumda knight online bölümüne bakınız.
 
> Metin2
Metin2
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: Metin2 sizi fantastik doğu dünyasına götürür. Bir dövüş sanatları ustası olun ve Ejder Tanrısının müttefiği olarak toprağı zehirleyen Metin Taşlarının kötü etkisine karşı savaşın. Üç imparatorluktan biri için vahşi savaşlara katılın, toprakları fethedip değerli eşyalar kazanın ve kıtanın yeni İmparatoru olun. Kaderiniz sizin elinizde!
 
> Need for Speed ProStreet Demo
Need for Speed ProStreet Demo
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: Need for Speed ProStreet ile en yüksek seviye sokak yarışları sizi bekliyor. Artık yalnızca kendi mahallenizde değil, dünya çapında liderliğinizi ilan etmelisiniz. Mükemmel yol canavarını yaratın, birçok kategorideki yarışlara katılın, yeteneklerinizi ve saygınlığınızı dünyanın en iyi sokak yarışçılarına karşı test edin. Sokakların yeni kralı olmak için gerekenlerin sizde olduğunu kanıtlama şansı elinizde. Aral tarafından satışa sunulan Need for Speed ProStreet sokak yarışlarının eşsiz adrenalinini ve kaosun tadını evinize getiriyor. Kendinizi ve arabanızı sınıra sürüklemek hatalara yol açabilir ve artık o hataların sonuçları da var. Dağılmış kaporta parçaları, parçalanmış camlar ve çarpılmış metaller aklınıza gelsin. Her bir göçük, her bir çizik ve her bir darbe izi sizin savaş yaranız, bağlılığınızın ve rekabetçiliğinizin bir göstergesi. Dünyanın en ikon yarış bölgelerinde mücadele edeceksiniz : Tokyo'daki Shuto Expressway, Autobahn ve Nevada çölü. Atmosfer capcanlı heyecanlı seyirciler, fotorealistik arabalar ve ortalığı kaplayan dumanlar hepsi de Show Down ismindeki asıl mücadelenin baskısını ve heyecanını yansıtmak üzere tasarlandı. Need for Speed ProStreet ile sokak yarışı kültürünü oluşturan saf gücünün, rekabet hissinin ve agresifliğin farkına varacaksınız.
 
> Return To Castle Wolfenstein: Enemy Territory (FREE FULL GAME)
Return To Castle Wolfenstein: Enemy Territory (FREE FULL GAME)
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: Oyununun introsundan yıllar önce yaşamış ve karanlık güçlerle işbirliği yapmış birisinin tam dünyayı yönetme amacına ulaşacakken büyük bir büyücü tarafından durdurulmasını ve günümüzde de bu mezarın naziler tarafından bulumasını görüyoruz. Brifingler sonucunda da anlıyoruz ki Nazilerin arasında amacı savaştan farklı olan bir grup vardır. Bu grubun amacı bu ölmüş kralı yerinden çıkararak onun ölüleri yerinden kaldırıp ordu oluşturma gücünü nasıl elde ettiğini anlamaktır. Biz de bu grubu incelemek üzere nazilerin arasına karışan ama yakalanan ajan Blazkowicz’i canlandırıyoruz. Amacımız hem paçayı kurtarmak hem de nazilerin amacına ulaşmasını önlemek.
 
> Soldat 1.4.2
Soldat 1.4.2
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: Soldat, 2 Boyutlu Multiplayer(Çok Oyunculu) aksiyon oyunudur. Bu Worms, CS, Quake karışımı oyunda oyuncular arenada birbirlerini öldürmeye çalışırlar. Çeşitli oyun modları ve bu modlar için ayrı ayrı haritaları bulunan, ister akıllı botlarla, ister internet üzerinden veya yerel ağ üzerinden diğer oyuncular ile oynayabileceğiniz ve gerçekten zevk alabileceğiniz bir oyundur.
 
> Super Smashed Bros 1.2
Super Smashed Bros 1.2
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: Mario ve arkadaşları yine karşımızda. Bu sefer eğlenceli bir dövüş oyunu ile karşımıza geliyorlar. Gamespot tarafından Galaxy oyunu yılın oyunu olarak seçildikten sonra, yeni oyunu ile de bir adım daha ileri gitmeyi düşünüyor. Sadece tek kişilik oyun değil internete bağlanarakta karşılıklı oyun oynayabilme imkanı sunuyor. Her ne kadar dövüş oyunu olarak lanse edilsede, aşırı şiddet ve kan içermemekte büyük ısrar eden ve bunda başarılı olan Nintendo'yu kutluyoruz.
 
> TrackMania Nations Forever Free Full Game
TrackMania Nations Forever Free Full Game
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: TrackMania Nations Forever ücretsiz, multiplayer bir araba yarışı oyunu. Değişik ülkelerden yüzlerce yarışçı ile birlikte ülkeniz adına yarışabiliyorsunuz. TrackMania Nations Forever, görüntü kalitesi, heyecanı ve ücretsiz olması ile kaçırılmayacak bir oyun.
 
> TrueCombat: Elite Free Full
TrueCombat: Elite Free Full
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: True Combat Elite, hala popülaritesini koruyan Counterstrike benzeri bir modern savaş oyunu. Oyunu terörist ve anti-terörist olarak oynayabiliyorsunuz. Windows, Mac ve Linux versiyonları bulunan True Combat Elite ücretsiz olarak dağıtılıyor. Oyunun ticari bir amaç gütmediğini ve oyun fanatikleri tarafından hazırlandığını göz önünde bulundurursanız oyun gerçekten oynamaya değer görünüyor. Oyun sırasında güzel düşünülmüş bir çok ince ayrıntıya şahit oluyorsunuz ve bu durum sizi oyuna daha çok bağlıyor.
 
> WarRock Open Beta
WarRock Open Beta
> Oyunun Sitesi
> Oyunu buradan indirebilirsiniz
Oyun Hakkında Bilgi: WarRock isimli 3D tabanlı online bir oyun. Her türlü askeri araç, silah var. Görüntü kalitesi süper. Süper bir şeye benziyordu. 5 farklı ülkede 5 sunucu, bu sunucularda 3 ayrı oyun seçeneği ve bir sürü alt server. Kendinize server açabilirsin. Oyuna er bir asker olarak başlıyorsunuz. Öldürdükçe exe alıyorsun ve onbaşıdan tut albaya kadar yükseliyorsun. Neden mi yükseliyorsun. Daha iyi silahlar için ve karizma için.
 

Sayfalar : 1

Önemli not: Yukarıdaki oyunlar, ücretsiz, tanıtım veya kısıtlı kullanıma sahip olabilir. İlgili dosya veya siteleri, mutlaka virüs ve spam kontrolünden sonra kullanınız. Dosya büyüklüklerine ve internet bağlantı hızınıza göre dosyaların yüklenmesi zaman alabilir.


2 Oyunculu - 3 Boyutlu - Aksiyon - Araba Yarışları - Atış-Hedef - Beceri - Boyama Kitabı - Çizgi Film - Çocuk - Dekor - Dövüş - Eğitici - Flash - Futbol - Giysi Giydirme - Hugo - Klasik - Komik-Eğlence - Macera - Makyaj Yapma - Mario - Müzik - Nişancılık - Oda - Peri Güzellik - Savaş - Shockwave - Sonic - Spor - Sue Kız - Şans - Webcam - YapBoz - Yarış - Yemek Pişirme - Yetenek - Zeka Hafıza - -